CDO FORUM CLUB 2021: ARCHIWUM

 

Archiwum spotkań 2021

Komentarze do spotkań 2021

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w procesach wykorzystać doświadczenia innych – być może okażą się adekwatne i przydatne – należy więc nieustannie trzymać rękę na pulsie i obserwować otoczenie. Następny krok to opracowanie sposobów na monetyzację i testy, które pozwolą potwierdzić słuszność podejścia lub umożliwią wprowadzenie stosownych korekt.

-

Jacek Kujawa
AZ Frame

W celu wspomagania procesów, duże organizacje posiłkują się wdrażaniem mechanizmów uczenia maszynowego czy sztucznej inteligencji. Jeśli dane, na których te bazują, są złej jakości - niespójne, niepełne lub zdublowane - to bez wdrożenia Strategii Zarządzania Danymi, proces wejścia w erę cyfrową może być skomplikowany lub wręcz niemożliwy do osiągnięcia.

-

Jacek Wróż
AZ Frame

Podobnie jak wiele innych obszarów biznesu, także Data Governance, to gra zespołowa, wymagająca strategii, planu i konsekwencji w jego realizacji. Najważniejsi są jednak, właściwi gracze, obsadzeni na odpowiednich pozycjach, wyposażeni w najwyższe umiejętności posługiwania się danymi,
jako tworzywem informacji.

 

-

Andrzej Burzyński
BI Insight

Cyfrowa transformacja to nie jest zwyczajne wdrożenie zmian, wynikających z wykorzystania nowych technologii. Będzie skuteczna, kiedy umożliwi danej firmie zmianę sposobu funkcjonowania na rynku z uwzględnieniem wyzwań i możliwości Cyfrowej Ery. Cyfrowa transformacja to często również kreacja nowych modeli biznesowych. 

-

Ireneusz Suszek
AZ Frame

GŁÓWNI PARTNERZY CDO FORUM CLUB
PARTNERZY MERYTORYCZNI

CDO Forum

14-15 września, 2022
www.cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m. +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.