Galeria

Nowoczesna organizacja danych w przedsiębiorstwie

2 czerwca, 2022 roku

Czerwcowe spotkanie CDO Forum Club już za nami! Cieszymy się, że spotkało się ono z Waszym uznaniem - tego typu wydarzenia to wspaniała okazja do budowania relacji pomiędzy specjalistami z największych firm w Polsce - różne branże, różne wyzwania, ale łączy nas jedno - pracujemy w zorganizowany sposób z dużymi ilościami danych.

Dla społeczności było to spotkanie wyjątkowe - po raz pierwszy od bardzo dawna spotkaliśmy się face2face, by we wspólnym gronie pochylić się nad złożoną tematyką organizacji danych.

Ale nie samymi danymi żyje człowiek - była to przede wszystkim okazja do interakcji pomiędzy członkami naszej społeczności! 🙂

I wiecie co? Jesteśmy świetnymi specjalistami, ale także bardzo fajnymi ludźmi, o licznych i rozmaitych pasjach, którymi chcemy się dzielić, o których możemy rozmawiać do późnych godzin - czerwcowe spotkanie skończyliśmy prawie przed północą, dyskutując o strzelectwie z jednym z naszych członków.

I kto wie - może podczas kolejnego spotkania widzimy się na strzelnicy? 🙂

Śledźcie profil CDO Forum Club na Linkedinie i bądźcie na bieżąco - jesienią wracamy z kolejnymi spotkaniami! 🙂

Zostań uczestnikiem CDO Forum Club

 

Dziękujemy za zainteresowanie działalnością naszej społeczności. Prosimy o pozostawienie swoich danych byśmy mogli nawiązać kontakt i zaprosić Was na organizowane spotkania CDO Forum Club.

PARTNERZY MERYTORYCZNI CDO FORUM CLUB

CDO Forum

14-15 września, 2022
www.cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m. +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.